Otestuj bezplatnú predspánkovú relaxáciu, ktorú sme pripravili

Vyber si jazykovú variáciu kliknutím na vlajku

Ponúkame ti túto možnosť vyskúšania, aby si vedel, že ti neponúkame mačku vo vreci. Veríme, že sa ti bude páčiť a zakúpiš si celú sadu relaxácií na imunitu.


Prečo sa mi oplatí zakúpiť si celú sadu?


Predspánková relaxácia je určená na lepšie zaspávanie. V rámci sady však dostaneš špeciálnu "dennú" hudobno-slovnú relaxáciu, ktorá sa priamo zameriava na podporu imunity a po jej precvičení sa budeš cítiť svieži a odpočinutý. Taktiež tam nájdeš špeciálnu relaxačnú hudbu s frekvenciami na imunitu. Tá zároveň pozitívne pôsobí na koncentráciu, a tak ju môžeš využiť pri práci na počítači, čítaní kníh alebo štúdiu. V rámci balíčka sa nachádza ešte jedna relaxačná nahrávka. Tiež ti odomkneme celú časť o strese, v ktorej sa dozvieš veľa zaujímavých informácií o tom, ako stres na nás pôsobí a ako sa mu laicky môžeme brániť. A na záver máme ešte jeden dobrý dôvod.

Ako to funguje?Pri tvorbe týchto relaxácií sme sa opreli o najnovšie poznatky z oblasti pozitívneho pôsobenia frekvenčných dĺžok na organizmus človeka, hudby a v neposlednom rade hudobno-slovných relaxácií a s nimi spojených imaginácií. Práve kombinácia týchto podnetov pomáha intenzívnejšiemu prežitiu samotnej relaxácie a pozitívne vplýva na náš organizmus a imunitu. Avšak nebolo by to možné kombinovať, nebyť našich úžasných psychológov, ktorí pripravili texty, hudobníkov, ktorí špeciálne vytvorili hudbu a našim native speakrom, ktorí nahovorili hlas.

 

Niečo o strese

 

Tu ti ponúkame informácie o tom, ako na nás stres vplýva a ako sa na nás prejavuje. Ďalšie články a videá získaš objednaním si sady relaxácií. Želáme ti príjemné čítanie a nech sa dozvieš veľa nových informácií.