VYTVORIŤ NIEČO, ČO MÔŽE POMÁHAŤ ĽUĎOM NA CELOM SVETE V OBLASTI RELAXAČNÝCH TECHNÍK. TO BOLA PRVOTNÁ MYŠLIENKA PRE VZNIK TOHTO PROJEKTU. A POTOM PRIŠIEL COVID-19 A Z ROZPRACOVANEJ MYŠLIENKY SA STALA SKUTOČNOSŤ

 

Rýchlosť, ktorou sa tento vírus začal šíriť, nás prinútila zmeniť prvotný koncept projektu. A s heslom KAŽDÉ OHROZENIE JE VÝZVOU NA NIEČO NOVÉ sme vytvorili túto prvú časť projektu, ktorú práve pozeráte.Tento web bol vytvorený na základe dlhodobých skúseností našich odborníkov s problematikou stresu a jeho zvládania. Práve tieto skúsenosti a záujem inovovať nám pomohli vytvoriť tento jedinečný produkt.

Dlho sme bádali ako poskytnúť ľuďom niečo, čo pomôže v aktuálnej situácii. A tak sme vytvorili balíček hudobno-slovných relaxácií takého typu a obsahu, ktoré sme na trhu a na YouTube ešte nevideli. Ich jedinečnosť spočíva v kombinácií antivírusových frekvencií, relaxačnej hudby a hovoreného slova, ktoré napomáha intenzívnejšiemu prežitiu relaxácie. A práve takto namiešaný elixír, podľa našich pozorovaní, zvyšuje efekty samotnej relaxácie a pozitívne vplýva na náš imunitný systém.

Preto sme sa na úvod rozhodli vytvoriť bezplatnú predspánkovú hudobno-slovnú relaxáciu v štyroch jazykových mutáciách. V slovenčine, angličtine, nemčine a taliančine. Veríme, že sa medzi ľuďmi osvedčí tak, ako sa osvedčila nám pri testovaní jej efektov. A keďže sme v dobe, ktorá si vyžaduje aj solidárnosť a to najmä k najohrozenejšej skupine obyvateľstva - dôchodcom a zdravotne postihnutým, rozhodli sme sa tento produkt bezodplatne poskytnúť seniorom a zdravotne postihnutým, ktorí žijú v domovoch na Slovensku.

Rozšírený balíček, s dennou relaxáciou i samostatnou relaxačnou hudbou ponúkame za symbolickú sumu. Nie je to len suma za rozšírený balíček, ale je to zároveň i podpora vývoja ďalších produktov zameraných na zlepšovanie života ľudí. Ak je toto aj vaša vízia, budeme radi za vašu podporu. Vašu podporu považujeme za prejav dôvery v našu činnosť.

A AKO BY MAL TENTO PROJEKT A PRÍBEH POKRAČOVAŤ?

Tým všetkým, čo sme mali pred COVID – 19 pre vás pripravené. Teda komplexným riešením zvládania stresu. Špeciálnym 10 a 30-dňovým programom, v ktorom sa naučíte zvládať stres v rôznych situáciách, a to za pomoci poznania svojho stresového profilu, dýchacích cvičení, pokročilých relaxačných techník, pohybových cvičení a veľa ďalšieho.

TO VŠETKO, A VEĽA ĎALŠÍCH TECHNÍK NA ODBÚRANIE STRESU, JE UŽ PRE VÁS V SLOVENČINE PREDPRIPRAVENÉ A BUDEME SA TEŠIŤ, KEĎ VÁM ICH ČOSKORO BUDEME MÔCŤ PREDSTAVIŤ.

 

Náš príbeh

Ale na to, aby sme ho vyrozprávali celý, vráťme sa o „kúsoček“ späť. Písal sa rok 1985 a zakladateľ firmy PhDr. Peter Ďurný ako psychológ začína písať prvé riadky svojich praktických skúseností s využívaním relaxačných techník pri individuálnych terapiách s deťmi a ich rodičmi. V rámci svojej vojenskej služby pracuje s vojakmi na problematike lepšieho zvládania záťaže a odolnosti v stresových situáciách. Následne sa venuje tejto problematike pre skupiny zdravotného personálu v domovoch pre seniorov a ústavoch sociálnej starostlivosti. 25.2.1990 zakladá vzdelávaciu firmu, a teda sa téme odbúrania stresu venuje na rozvojových aktivitách pripravených pre svojich klientov. Keďže aktivity pre svojich klientov sa snaží posúvať stále dopredu, hľadá nové možnosti rozvoja vzdelávania.

A tak po „pokusoch“ s magnetofónovými prehrávačmi, kazetami sa v roku 1999 spája s druhým Petrom, Ing. Petrom Balcom, programátorom. Tak spoločne vytvárajú multimediálny výukový program v oblasti komunikácie. Pozitívna spätná väzba na seba nenechá dlho čakať a okrem objednávok na tento program rastú aj požiadavky na špecifické produkty pre klientov.

Po tomto úspešnom období prichádza rok 2008 a s ním spojená nová výzva. Tvorba knižnej publikácie, relaxácií a multimediálneho programu na tému stres. K Petrovi sa pridáva ako spoluautor renomovaný psychológ doc. PhDr. Miloš Šlepecký CSc. Spoločne vytvárajú tandem, ktorý s množstvom spolupracovníkov privádza do života nový a veľmi zaujímavý produkt Stres a výkonnosť. Doba však ide nezadržateľne dopredu, a preto CD a DVD sú pomaličky za svojim zenitom.

Nová krv v spoločnosti prináša aj nové nápady. Tak sa rozhodne o novom projekte. Projekte mystresship.com. Ten so sebou prináša nielen nové technické riešenia, ale i množstvo nových poznatkov. A tak sa intenzívne pracuje na videách, relaxáciách, ale i obsahoch, ktoré majú priniesť užívateľovi komplexný pohľad na problematiku stresu, ale najmä praktické riešenia na jeho zvládanie.

HOVORÍ SA, ŽE VZDELÁVANIE MUSÍTE MAŤ V KRVI. V PRÍPADE NAŠEJ RODINNEJ SPOLOČNOSTI JE TO NAPLNENÉ DO BODKY. CELÁ RODINA SA VENUJEME VZDELÁVANIU. RODIČIA AKO UČITELIA, LEKTORI A TRÉNERI A MY MLADŠIA GENERÁCIA AKO POSÚVATELIA INOVÁCIÍ.

 

Náš tím

KEĎ ĽUDIA PRACUJÚ SPOLOČNE AKO TÍM, VŽDY DOKÁŽU VIAC.

Mystresship.com nie je len tím. Sme rodina, ktorá zdieľa rovnakú vášeň a cieľ: vytvárať produkty v najvyššej kvalite pre ľudí, ktorí potrebujú pomôcť a chcú si zlepšiť kvalitu života.

Peter Ďurný

ZAKLADATEĽ; VÝVOJ PRODUKTOV


Mojou úlohou je tvoriť. Stojím za väčšinou myšlienok nášho portálu. Každý obsah prejde mojim pozorným okom predtým, než sa dostane k vám, našim zákazníkom. Kontrolujem každý obsahový detail, aby som mal istotu, že naše extrémne vysoké štandardy sú vždy dodržané.
Moje záľuby: história, čítanie, psychológia

Boris Ďurný

SPOLUMAJITEĽ; RIADITEĽ SPOLOČNOSTI


V mystresship.com mám na starosti pretavenie myšlienok a vízií na realitu. Preto mám na starosti hľadanie odborníkov a ich spájanie pre jeden cieľ. Tiež sa starám o to, aby veci fungovali presne tak, ako majú a aby sme sa neustále zlepšovali.
Moje záľuby: spanie, relax a futbal

Mariana Dolinská

ODBORNÍČKA ANDRAGOGIČKA


V rámci projektu som dostala za úlohu vyladiť svoje hlasivky tak, aby sa vám pri mojom hlase čo najpríjemnejšie relaxovalo. A keďže som multilingvistka, pripravila som pre vás anglickú, nemeckú i taliansku verziu.
Moje záľuby: čítanie, písanie kníh, práca s ľuďmi

James Baxter

NATIVE SPEAKER


Som rodený Brit a som na to hrdý. Preto vás môj hlas bude sprevádzať celou anglickou verziou.
Moje záľuby: čítanie, práca s ľuďmi

Dušan Říha

NATIVE SPEAKER


Som rodený Viedenčan, a tak nemčinu mám v srdci. Preto verím, že môj hlas ťa v nemeckej verzii zavedie na tie najpríjemnejšie miesta tvojej fantázie.
Moje záľuby: lyžovanie

Palo Chodelka

HUDOBNÍK SKLADATEĽ


Tvorím, teda som. Verím, že môj hudobný sluch a jemná kompozícia ulahodia vašim ušným bubienkom a budete sa pritom cítiť ako v siedmom nebi. Ak sa ti moja práca páčila a chceš počuť viac, neváhaj ma pozrieť na www.palochodelka.com .
Moje záľuby: komponovanie, hranie na gitare a prechádzky v prírode

Milan Kulifaj

KAMERAMAN A FOTOGRAF


Každý z nás rozpráva iný príbeh a ja sa ho snažím zachytiť tým správnym záberom. Rád tvorím, pracujem a túto vášeň sa snažím preniesť aj do mojej tvorby. Cez moju kameru a fotoaparát nechávam príbehy pretrvať vo večnosti.
Moje záľuby: filmovanie a vozenie sa na traktore

Sophia Pinziková

STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV


Milujem vzdelávanie, sociálne siete a rovnako rada komunikujem so zákazníkmi. Rada si vypočujem spätnú väzbu, zašlem vám naše novinky alebo pomôžem nájsť riešenie na vaše otázky. Napíšte mi a odpoviem tak rýchlo, ako to bude možné.
Moje záľuby: čítanie kníh a jóga

SPOLUPRACOVALI:


Na záver určite nemôžeme opomenúť ďalších spolupracovníkov, ktorí pridali ruku k dielu. Menovite. Miloša Šlepeckého, uznávaného psychológa a spolutvorcu našej knihy, CD a DVD z oblasti Zvládania stresu s ktorého myšlienkami sa tiež tu stretnete. Mateja Bačíka šikovného programátora, ktorý výraznou mierou dopomohol k tomu, že sa na tieto stránky pozeráte a môžete využívať tento produkt. Miloša začínajúceho programátora, ktorý rovnako pridal ruku k dielu pri tvorbe. Úžasného fotografa Šimona Trnku, ktorého fotografie zdobia tento web. No a v neposlednom rade azda najlepšie štúdio v strednej Európe Milos Rojko Studio, v ktorom sme pre vás mohli tieto nahrávky komponovať.