Registrácia

Prvým krokom pre získanie prístupu k študijným materiálom je vytvorenie používateľského konta. Toto konto Vás bude sprevádzať všetkými aktivitami na tomto portáli. Konto okrem iného obsahuje kľúčové údaje prihlasovacie meno, heslo a mail.

Nákup obsahu

Druhým krokom je výber produktu, alebo kombinácie produktov, ktoré chcete získať. Po potvrdení prebehne platba a po jej potvrdení získavate prístup k vzdelávacím materiálom na čas určený v produktovej ponuke.

Vzdelávací portál

Pred samotným štúdiom je potrebné prejsť na vzdelávací portál.
Vzdelávací portál tu je pre zabezpečenie plného servisu a zážitku zo štúdia techník na zvládanie stresu.
Tento server, do jednej minútu po potvrdení platby, získa Vaše informáciu o používateľskom konte a o nadobudnutých právach na vzdelávací obsah.

Vstup do vzdelávacieho portálu

Po kliknutí na Váš produkt v zozname produktov prejdete na vzdelávací portál. Tu sa prihlásite pomocou tlačidla "Prihlásiť sa pomocou Vášho účtu na: Mystresship.com"

login

Toto tlačítka Vás vráti späť na tento portál, kde sa prihlásite prihlasovacím menom a heslom, ktoré ste uviedli v registrácii.

Odomknutie vzdelávacieho portálu

Po prvom prihlásení prebehne na pozadí odoslania mailu s linkou potvrdzujúcou správnosť údajov Vášho konta. Celý tento proces tu je pre zabezpečenie Vášho súkromia a ochranu Vašej investície do vzdelávania.
Prosím, otvorte si mail a v doručenej pošte, niekedy aj v nevyžiadanej pošte nájdete mail z domény mystresship.com ktorá obsahuje linku na potvrdenie identity. Od tohto momentu je prístup obsahu výrazne jednoduchší.

Opakovaný prístup k obsahu

Ak si pri prihlásení označíte políčko Zapamätať remeber bude prihlasovanie veľmi jednoduché. Postačí kliknutie na tlačidlo prihlásenia log, ktoré hneď otvori obsah.

Obsah je možné otvoriť v prehliadači na počítači, na tablete ale aj na mobile. Vychutnajte si ich bez obmedzenia.

Prejsť na prihlásenie