Stres? Vyhorenie?

Stres, ktorý sa dlhodobo nelieči a pretrváva, môže spôsobovať nielen psychické problémy, ale môže sa pretaviť do vážnych zdravotných ochorení alebo syndrómu vyhorenia, nazývanému aj burnout. A práve vyhorenie býva najmä u manažérov častým problémom neefektívnosti, nechuti pracovať a dokonca často vedie až ku koncu v práci, ktorú sme predtým tak milovali.

Dochádza k celkovému vyčerpaniu, oslabeniu, nechuti pracovať a čo môže viesť až k závažným ochoreniam. Ale pozitívnou informáciou je, že riešenie môže byť jednoduché. Stačí 30 až 40 minút denne, aby ste sa naučili poradiť si so stresom, nájsť chuť do práce a naučili sa správne relaxovať. S našim tridsaťdňovým plánom systematického rozvoja a tréningu sa efektívnou formou naučíte zvládať stres pomocou pohybových ako i dýchacích cvičení, relaxácie, meditácie, ale najmä spoznáte seba a to, čo vaše telo pre správny a systematický relax potrebuje.

Rovnako ako 10-dňová pomoc aj tento program bol vytvorený skúsenými odborníkmi na zvládanie stresu, záťaže a vyhorenia na čele s Petrom Ďurným v spolupráci s doc. PhDr. Milošom Šlepeckým CSc. Tento program dlhodobo kreovali v rámci tréningových programov tak, aby bolo možné v čo najkratšom čase priniesť užívateľovi čo najlepší efekt. Ich skúsenosti z výcvikových skupín, individuálnych sedení a viac ako 30-tich rokov praktických skúseností s tou problematikou sú zárukou kvality.

A čo o nás napísali naši užívatelia?

 • Pustili sme si ten relaxačný program. Bolo to super. Fakt dobre.... všeličo človeka napadne ako sa vysporiadať s myšlienkami, ktoré ťažia. Dcéra je ešte dieťa. Povedala, že pre ňu je najlepšia tá muzika. Ja som vnímala celok. Ale hudba je krásna... pre mňa top táto inštrumentálna verzia.
  Andrea R.
 • Pre mňa, ako onkologického pacienta je to súčasť ďalšieho lieku zadarmo. Pomáha mi to zvýšiť psychickú koncentráciu nastavením v hlave a nabudením celého tela na zvládanie tejto zákernej choroby. Takéto niečo som hľadal na internete a konečne je to tu. Srdečná vďaka celému kolektívu, že dali na trh takúto super vec.
  Julo B.
 • Veľmi príjemné a pre mňa i povzbudivé cvičenie :)), dennú relaxáciu som absolvovala s nádchou a unavená, ale po skončení to bol fajn pocit, s chuťou do ďalších aktivít. Hudba mňam....budem posúvať ďalej :))
  Katarína S.
 • Chcem sa podeliť so zaujímavou skúsenosťou s touto relaxáciou. Po dlhom čase som mala trému, a to  pred medzinárodnou prednáškou realizovanou cez Skype. Normálne som ostrieľaná lektorka, ale celkom nezmyselne som sa bála zlyhania techniky. Našťastie ma napadlo, že sa potrebujem ukľudniť a tak som si ľahla a relaxovala pri hudbe a príjemnom slove:). Okrem ukľudnenia som sa aj naozaj tej obavy zbavila, vstala som s tým, že je úplny nezmysel trápiť sa niečím čo neviem ovplyvniť. Takže odporúčam aj pred skúškami, prednáškami, verejnými vystúpeniami...Mám to totiž vyskúšané na vlastnej koži, všetko dopadlo výborne!
  Mariana D.

Kľúčové oblasti, s ktorými balíček rozvíja

 

Balíček navyše oproti 10-dňovému programu obsahuje:

 • - Dlhodobé a hĺbkové naučenie zvládania záťaže a stresu (vo forme videí, cvičení, nahrávok a textov)
 • - Cvičenia zamerané na reakciu na stres (dotazník )
 • - Typy a triky ako si správne organizovať čas a nájsť si čas aj pre seba (vo forme textov a zvukových nahrávok)
 • - Myšlienky a ich pôsobenie (pozitívne / negatívne) na náš organizmus (vo forme textov a zvukových nahrávok)
 • - Cvičenia a techniky na spoznanie seba, všímavosti, plného uvedomenia a módu bytia (vo forme textov a zvukových nahrávok)
 • - Nácvik meditácií: Telový sken, Uvedomelé prechádzanie sa, Meditácia v sede a ďalšie (vo forme zvukových nahrávok)
 • - Ako si vytvoriť základné predpoklady na riešenie problémov a ako ich následne riešiť (vo forme textov a zvukových nahrávok)
 • - Vytváranie si riadených predstáv a imaginácií (vo forme zvukových nahrávok)
 • - Rady a cvičenia na spomienky, využívanie času a predstavivosť (vo forme zvukových nahrávok )

To všetko teraz za 18,99 € na rok

 
 
 

Bonus za rýchly nákup

Navyše získate prístup k ďalším radám a cvičeniam pre zvládanie stresu v balíčku 10-dňovej pomoci v hodnote 10,99 € a balíčku relaxácií 5,99 € za rok, ktoré sa vám otvoria hneď. Obsahujú 6 relaxácií, 3 nahrávky relaxačnej hudby, 1 videorelaxáciu a 3 články o strese, jeho účinkoch a jeho zvládanie. Objednajte si balíček tridsaťdňovej pomoci!

Využite túto ponuku ešte dnes, aby ste sa mohli cítiť lepšie už o 30 dní!