Pýtate sa, ako na to?

Niekedy nestačí len cvičiť relaxácie a meditácie, ale je potrebné pochopiť mechanizmy pôsobenia stresu na náš fyzický i psychický stav. Vtedy je nutné sa naučiť viaceré techniky na zvládanie stresu. A to tak, aby sme ich mohli kombinovať a využívať kedykoľvek podľa potreby. Či už pred spánkom, doma, v práci alebo v hocakej inej stresovej situácii. Ako to dosiahnuť?

Našťastie, riešenie môže byť jednoduché.

Našťastie, riešenie môže byť jednoduché. Stačí 30 minút denne, aby ste pochopili princíp fungovania stresu a naučili sa správne relaxovať. S desaťdňovým plánom systematického rozvoja a tréningu sa efektívnou formou naučíte zvládať stres pomocou relaxácií, meditácií, dychových a pohybových cvičení.

A čo o nás napísali naši užívatelia?

 • Pustili sme si ten relaxačný program. Bolo to super. Fakt dobre.... všeličo človeka napadne ako sa vysporiadať s myšlienkami, ktoré ťažia. Dcéra je ešte dieťa. Povedala, že pre ňu je najlepšia tá muzika. Ja som vnímala celok. Ale hudba je krásna... pre mňa top táto inštrumentálna verzia.
  Andrea R.
 • Pre mňa, ako onkologického pacienta je to súčasť ďalšieho lieku zadarmo. Pomáha mi to zvýšiť psychickú koncentráciu nastavením v hlave a nabudením celého tela na zvládanie tejto zákernej choroby. Takéto niečo som hľadal na internete a konečne je to tu. Srdečná vďaka celému kolektívu, že dali na trh takúto super vec.
  Julo B.
 • Veľmi príjemné a pre mňa i povzbudivé cvičenie :)), dennú relaxáciu som absolvovala s nádchou a unavená, ale po skončení to bol fajn pocit, s chuťou do ďalších aktivít. Hudba mňam....budem posúvať ďalej :))
  Katarína S.
 • Chcem sa podeliť so zaujímavou skúsenosťou s touto relaxáciou. Po dlhom čase som mala trému, a to  pred medzinárodnou prednáškou realizovanou cez Skype. Normálne som ostrieľaná lektorka, ale celkom nezmyselne som sa bála zlyhania techniky. Našťastie ma napadlo, že sa potrebujem ukľudniť a tak som si ľahla a relaxovala pri hudbe a príjemnom slove:). Okrem ukľudnenia som sa aj naozaj tej obavy zbavila, vstala som s tým, že je úplny nezmysel trápiť sa niečím čo neviem ovplyvniť. Takže odporúčam aj pred skúškami, prednáškami, verejnými vystúpeniami...Mám to totiž vyskúšané na vlastnej koži, všetko dopadlo výborne!
  Mariana D.

Kľúčové oblasti, s ktorými balíček rozvíja

Jedinečný koncept

Program vytvoril skúsený psychológ PhDr. Peter Ďurný v spolupráci s doc. PhDr. Milošom Šlepeckým CSc. a celým radom ďalších odborníkov. Jeho účinky boli skoro 8 rokov skúšané v množstve tréningových skupín a overované na špeciálnom meracom prístroji biofeedback.

Balíček obsahuje:

 • - Antistresovú zostavu pohybových cvičení (vo forme videí)
 • - Prečo je relaxácia dôležitá (vo forme textov a zvukových nahrávok)
 • - Správne a nesprávne dýchacie vzorce (vo forme videí)
 • - Zostavy dýchacích cvičení (vo forme videí)
 • - Nácvik autogénneho tréningu (vo forme zvukovej nahrávky)
 • - Nácvik Jacobsnovej svalovej relaxácie (vo forme zvukovej nahrávky)
 • - Podcast z oblasti zvládania stresu a záťaže

A keďže nie je dôležité cvičiť len 10 dní, ale dlhodobo, produkt môžete po zakúpení využívať počas ďalších 365 dní.

 
 
 

Bonus za rýchly nákup

Navyše získate prístup k relaxačnému balíčku v hodnote 5,99 € za rok, ktorý obsahuje 7 relaxácií, 3 nahrávky relaxačnej hudby, 1 videorelaxáciu a 3 články o strese, jeho účinkoch a jeho zvládanie.

Využite túto ponuku ešte dnes, aby ste sa mohli cítiť lepšie už o 10 dní!